omlouvám se, zkusila jsem zabít Ainowu
ta mrcha jenom utekla

Ainowa

12. ledna 2015 v 20:15 | Ainowa
Neptejte se mne a já nebudu nucena vám odpovídat.

Chci říct, jsem Ainowa. Jsem taky spousta dalších věcí, mimo jiné i sobecká mrcha, prvotřídní svině a závislák na kofeinu. Hudební maniak, osoba žijící se sluchátky na uších. Milovník černého humoru, hororů a různých jiných zvráceností (a pokud jste na tom stejně, rozhodně doporučuju Výprodej nočních můr od dua Boček-Zubík). Taková ta divná existence, co zbožňuje zvláštní citáty, texty písniček, má taky slabost pro sci-fi a steampunkový kostýmy, nepohrdne dobrou fantasy nebo poezií. Hudebně se moc neprojevuju (protože krákání se nepočítá), ale do sluchátek mi hrají různý odnože punku, klasickýho rocku, folk metalu a některý věci, co si ráda poslechnu, jsou dokonce škatulkovaný jako death metal, ale... Tomu nevěřte. O hudbě bych s váma byla schopná mluvit celý věky. Celý mý srdce (nebo alespoň to, co z něj za posledních pár let zbylo) patří hard rocku.
Dětstvím mě ale provázely skupiny jako Green Day, Offspring, Sum 41, Foo Fighters nebo Nirvana - z českých pak Divokej Bill a Wanastovi Vjecy. A lidi se ještě pořád diví, že jsem divná! Časem jsem s jinou částí rodiny našla společnou řeč díky trochu starší hudbě a začala poslouchat Sex Pistols, Beatles, Clash, Cranberries... Bylo toho tolik a nejspíš to u mě probudilo lásku k hudbě a chuť zjistit víc. (Pokud máte slabost pro Beatles, jste na správným blogu.) Pak jsem si prošla i punkovým obdobím (za který se tak trochu stydím). V tý době jsem si srovnala hlavu a láska k Ramones a Adicts prostě zůstala. Stejně jako některý názory.

Pokud byste autorku tohoto článku potřebovali k něčemu uplatit/přemluvit nebo prostě chcete, aby na vás byla chvilku milá, zkuste jí zaplatit kafe (jedině bez cukru, na tom si založila kariéru) a ovocný zákusek/kousek čokoládového dortu/čokoládu/cokoliv sladkého. Většinou to na ni funguje, stejně jako několikahodinové vysedávání v kavárnách s kouzelným interiérem. A protože na to většinou nemá peníze, určitě se ráda nechá pozvat.
Autorka je taky prapodivný monstrum (ale ani zdaleka člověk), co pomalu upadá do stereotypů. Začíná šednout.

Jsem tady, protože chci být úspěšná. Pokud máte blog a tvrdíte, že vám nezáleží na tom, jestli se vaše články někomu líbí, lžete sami sobě. Chci říct, prý neumím psát. Nechci rýt, ale to většina blogerů. Takže zrovna tady nevidím problém. Není to moje blogová premiéra, pár blogy už jsem si prošla. A pokud je vám můj styl psaní trochu povědomý, nejspíš oprávněně. (Bleh, chci být trochu tajemná a tak vám neřeknu, odkud mne můžete znát.)
Jsem tady a jediný co vlastně doopravdy potřebuju je srovnat si psaním myšlenky v hlavě.
Dostat ze sebe ty strachy a představy.
Beznaděj. Občasný štěstí. Závislosti.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 naoki-keiko naoki-keiko | Web | 30. ledna 2015 v 9:50 | Reagovat

S tím posledním odstavcem máš pravdu, blogeři si zakládají blogy aby jim na ně někdo chodil. Máme toho docela dost společnýho, jak tu čtu. Až tedy na tu drobnost, že já kafe nepiju ^^ a nechávám se uplácet čajem se šesti kostkami cukru :D
Přeju hodně štěstí s tímto blogem a snad se o tobě tví čtenáři jednou dozvědí i něco víc ;)

2 Ainowa Ainowa | Web | 30. ledna 2015 v 10:06 | Reagovat

[1]: Šest kostek cukru, to by mě zabilo. Doslova, heh.
Díky moc za přání, ačkoliv o těch informacích... Kdo ví, nechme se překvapit ^^

3 Kuba Kuba | E-mail | Web | 25. září 2015 v 18:23 | Reagovat

Díky za návštěvu :)

Budeš se divit, ale já to vážně píšu hlavně pro sebe, je to sebeléčba. Tím nechci tvrdit, že bych byl nerad za návštěvy či komentáře, naopak, není to ovšem priorita. (mimochodem, ty na konci tvrdíš to samé)

Máš to tu moc hezký graficky.

Co se kafe týká, já jedině straight mocca-press :)

4 Ainowa Ainowa | Web | 25. září 2015 v 18:33 | Reagovat

[3]: Není zač a díky moc ^^
Všichni píšeme pro sebe, o tom to je. Jen jsem si chtěla rýpnout do lidí, kteří tvrdí, že jim na názorech ostatních nezáleží. Každýmu na tom záleží, každý bloger někde v koutku duše chce, aby si jeho schízy a problémky někdo přečetl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama