omlouvám se, zkusila jsem zabít Ainowu
ta mrcha jenom utekla

Poslouchám

Tak už to máme za sebou.

31. prosince 2015 v 23:52 | Ainowa
Konec tohohle šílenýho roku, konec roku 2015. Můj první rok s tímhle blogem, rok s myšlenkou Ainowy.
A i když teď všichni píšou ty svý zhodnocení roku a vzpomínají na všechny ty dobrý věci, já mám pořád v hlavě spíš tu hudbu. Vždyť tenhle rok byl plný nové hudby. Té dobré, průměrné i špatné - ale to k tomu patří. Nebo ne?

We’re all fucked in the head. (Recenze, BMTH)

23. září 2015 v 20:00 | Ainowa

Bring Me The Horizon - That's The Spirit (recenze)

Každý, kdo občas otevře můj profil na twitteru, si pravděpodobně všiml, že jsem na tohle album netrpělivě čekala. Sehnala jsem ho před vydáním, mám tam k němu neustále nějaké poznámky a asi se tedy ode mne očekává, že z toho všeho udělám smysluplný článek. Takže je to vážně tady.

I think I've lost my mind (Recenze, HU)

19. června 2015 v 19:21 | Ainowa

Hollywood Undead - Day Of The Dead (recenze)

Ach. Tohle je něco, co jsem na blog chtěla dát už dlouho. Teď už je dost jistý, že to pod mým jménem (pravděpodobně) nikde nenajdete, takže... No, užijte si to.

No, I don't have a gun.

8. dubna 2015 v 19:29 | Ainowa
Kurt Cobain - dneska je to 21 let od nalezení jeho těla. Vzpomeňme si na něj - jako na geniálního umělce a tak trochu blázna. Trochu mi z jeho života běhá mráz po zádech, víte?
V kalendáři byste našli datum 8. dubna 1994. Kdosi (možná technik, údržbář, elektrikář - prostě muž, který má zkontrolovat bezpečnostní systém) si všímá, že v podkroví domu někdo leží. Bylo brzy ráno, pro Kurta však příliš pozdě, zemřel totiž už 5. dubna.

Well I swear that I don't have a gun.

I Want to Hold Your Hand (#1)

15. února 2015 v 20:16 | Ainowa
"Nenenene, počkej. Chceš mi říct, že nemáš žádný hudební základy? Že ti nikdo nikdy nevykládal o Johnu Lennonovi, že neznáš Hendrixe? Neslyšelas o Lynyrd Skynyrd, o Dylanovi a myslíš si, že Stouni za nic nestáli? No tak, The Who? The Doors? The Cure? The Stooges? Vůbec nic?
Těší mě, že jsi slyšela o Pink Floydech, o Led Zeppelin i AC/DC a Metallice. Ale nic z toho nezachrání, že jsi řekla, že Freddie Mercury byl - a teď cituji - "nějakej teplouš z divný skupiny, kterou ani nikdo nezná"! U všech bohů, tohle jsou legendy hudby!
Potřebuješ základy, vážně. Alespoň nějaký, alespoň něco z toho, co mi kdy vyprávěli. Protože tohle je vážně, vážně tragédie."


 
 

Reklama